ژامبون بوقلمون

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

 

خریدآنلاین ژامبون بوقلمون سالم و ارگانیک ایلیکالا

 

ژامبون بوقلمون

گوشت بوقلمون حاوی مقداری اسید آمینه بوده که می تواند باعث افزایش ترشح سروتونین در مغر انسان شود. این هورمون در ایجاد حس آرامش در بدن انسان و کاهش اضطراب و نگرانی بسیار مفید می باشد. همچنین گوشت بوقلمون دارای درصد چربی پایینی نیز هست و به نسبت دیگر گوشت ها دارای کالری کمتری نیز می باشد. از این رو می تواند طرفداران زیادی داشته باشد ولی لذت خوردن گوشت بوقلمون زمانی دو چندان می شود که تبدیل به یک ژامبون با کیفیت و سالم شود که با خیال راحت برای خانواده و کودکانمان تهیه نماییم.

 

ژامبون بوقلمون خانگی ایلیکالا

 ژامبون بوقلمون دست ساز و ارگانیک به مانند ژامبون مرغ، ژامبون گوشت، و ژامبون مرغ و قارج یکی از محصولات لذیذ برند ایلیکالا بوده که در بسته بندی های مختلف در این فروشگاه عرضه می گردد. فروشگاه محصولات پروتئینی ایلیکالا با هدف تولید محصولات گوشتی با کیفیت بالا و با استفاده ازبهترین مواد اولیه و بدون استفاده از افروزدنی های غیر مجاز و و مواد نگهدارنده فعالیت می‌کند.

ایلیکالا برای تهیه محصولات خود از گوشت بوقلمون تازه و با کیفیت و بدون ذره ای چربی استفاده می کند. هم چنین تمامی افزودنی ها، ادویه ها و … که در تولید این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد بسیار باکیفیت و با رعایت تمامی مسائل بهداشتی صورت می پذیرد. همین مساله باعث پر طرفدار بودن تولیدات برند ایلیکالا می باشد.

شما عزیزان می تونید این محصولات خوشمزه را به راحتی به صورت آنلاین در این سایت ثبت سفارش و خریداری کنید و در اسرع وقت به همان آدرسی که در سایت اعلام کرده اید درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.