هات داگ ویژه

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین انواع هات داگ ایلیکالا

 

سوسیس هات داگ چیست؟

  میتوان سوسیس هات‌ داگ‌ را از محبوب‌ترین، لذیذترین و پرطرفدارترین انواع سوسیس قلمداد کرد، که اکثرا با گوشت تازه گوساله و گوسفندی تولید می گردد. ولی این قضیه به این معنا نیست، که هات داگ را نمیتوان با گوشت مرغ تولید کرد . بلکه برعکس، سوسیس هات داگ مرغ هم مانند هات داگ گوشت طرفداران مخصوص خودش را دارد.

بهتراست این را بدانید که ، هات داگ‌ها را با توجه به درصدهای گوشتی که در آنها استفاده شده، میتوان تقسیم‌‌بندی می‌شوند. در اصل تولیدکنندگان این نوع سوسیس خوشمزه و پرطرفدار آن را در انواع مختلف تولید و به بازار عرضه می‌کنند، تا جوابگوی سلیقه های مختلف مصرف‌کنندگان باشد. از انواع مختلف هات داگ در بازارمیتوان  به عنوان مثال از هات داگ از ۵۰ درصد گوشت تا ۸۰ درصد گوشت اشاره کرد.

اکثرمصرف‌کنندگان هات داگ را به صورت سرخ‌شده و یا کبابی مصرف می نمایند. ساندویچ هات‌ داگ از معروفترین فست فودهایی است، که با این نوع سوسیس خوشمزه تهیه می گردد.

 

انواع هات داگ های ایلیکالا

از جمله انواع هات داگ ها می‌توان موارد زیر را نام برد.

  • هات داگ گوشت 
  • هات داگ پنیری
  • هات داگ مرغ
  • هات داگ بوقلمون

ما در فروشگاه محصولات پروتئینی و ارگانیک ایلیکالا انواع مختلفی از محصولات پروتئیتی خانگی و دست ساز از جمله سوسیس های فوق الاشاره را به صورت دست ساز و خانگی با کیفیت و کاملا  بهداشتی و با گوشت و مرغ تازه تولید و جهت فروش عرضه می نماییم همچنین در این فروشگاه می توانید محصولات پروتئینی برند های نام آشنای صنعت مواد غذایی را نیز با بهترین قیمت و با تضمین کیفیت و سلامت تهیه نمایید .