انواع سس دست ساز

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین انواع سس دست ساز و ارگانیک

معرفی انواع سس ها

  سس به مایع غلیظی گفته میشود که برای طعم و مزه‌دادن به انواع غذاها یا جذاب‌تر به نظر آمدن آن‌ها به کار می‌رود. برای مزه‌دارتر کردن غذا چاشنی های گوناگونی بکار می‌رود که سس‌ها جزئی از آن‌ها هستند. سس یک واماژه لاتین در زبان فارسی است.

   سس یکی از چاشنی های محبوب غذاهاست که در سراسر دنیا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این نوع چاشنی به تنهایی مورد استعمال قرار نمی گیرد و در حقیقت به صورت مایع و یا نیمه جامد برای افزودن طعمی هر چه دلچسب تر و ظاهری زیباتر به غذاها از جمله ساندویچ های سوسیس ، کالباس و همبرگر و همچنین سوخاری های مختلف مانند ناگت و شنیسل مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از سس ها آماده هستند و برخی دیگر را می توان به روش های خانگی تهیه نمود.

   تفاوت های منطقه ای بسیار زیادی در مورد نحوه انتخاب انواع سس ها وجود دارد و در هر ناحیه افراد با توجه به ذائقه و سلیقه شخصی خود طعم و عطر سس ها را تغییر می دهند. برخی طرفدار سس های تند و فلفلی به همراه سرکه هستند، بعضی ها سس های شیرین و میوه ای را ترجیح می دهند.

نمونه ای از سس های عرضه شده در این فروشگاه :

 

 در فروشگاه محصولات پروتئینی ایلیکالا انواع محصولات پروتئیتی خانگی و دست ساز با کیفیت و کاملا  بهداشتی و در بسته بندی های متنوع تولید و با بهترین قیمت و با تضمین کیفیت و سلامت جهت فروش عرضه میگردد.