کالباس مارتادلا

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین کالباس مارتادلا خانگی و ارگانیک 

 

    کالباس مارتادلا که اسم اصلی آن مورتادلا (mortadella) می باشد، یکی از قدیمی ترین و نوستالژیک ترین نوع کالباس بوده که در ابتدا در شهر بلونیا ایتالیا و با استفاده از گوشت خوک تولید گردید و سپس در دیگر کشورها با ایجاد تغییراتی در ساختار آن به تولید رسید .

    امروزه کالباس مارتادلا به یکی از محصولات پرطرفدار و پرمصرف نه تنها در جهان بلکه در کشور خودمان ایران نیز دوستداران خاص خودش رو داره و در ساندویچ های سرد و در کل در فست فود ها می باشد. این نوع کالباس مناسب برای افرادی است که طعم کالباس رو دوست دارن ولی از مقدار زیاد گوشت بکار برده شده در محصول استقبال نمی کنن .

 

کالباس مارتادلا خانگی ایلیکالا

 

     اگر تمایل به خرید  کالباس مارتادلا خانگی در تهران را دارید به شما عزیزان اعلام میکنیم که ترکیبات کالباس های خانگی با مرغ و با گوشت عرضه شده در فروشگاه ایلیکالا از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه و بدون استفاده از مواد نگهدارنده و نیتریت بوده و شما می توانید بدون نگرانی درخصوص ضررهای فست فودها از طعم و عطر ویژه این محصولات لذت تمام رو ببرید ما همواره تلاش می کنیم که تنوع محصولات خودمان را با بهترین کیفیت و به صورت بهداشتی در بسته بندی های متنوع برای مشتریان گرامی تولید و عرضه نماییم و شما گرامیان با خرید محصولات ایلیکالا می توانید با خیال آسوده انواع مختلف پیتزاها و ساندویچ های خوشمزه  را در منزل برای خانواده و عزیزانیان آماده کنید.