انواع کالباس

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین انواع کالباس های خانگی و ارگانیک

 

کالباس چیست و انواع آن کدام است :

 

  میتوان گفت کالباس یکی از پر طرفدارترین فرآورده های گوشتی در کل دنیا و همچنین کشور خودمان می باشد. کالباس در انواع متنوع و متعددی تولید شده و در بازار عرضه می گردد. که با توجه به سلیقه و ذائقه غذایی افراد مختلف می توانند از میان انواع مختلف کالباس های موجود یکی را انتخاب نمایند. انواع مختلف کالباس را می توانید به اشکال مختلفی سرو کنید. انواع ساندویچ ها، انواع پیتزاها، اسنک ها، پیراشکی های مختلف، انواع سالاد و … با استفاده از کالباس آماده می گردند.

 

برخی از انواع مختلف کالباس هایی که در بازار به فروش می رسند عبارتند از:

کالباس مارتادلا، کالباس لیونر، کالباس مرغ، کالباس قارچ و مرغ، کالباس خشک، کالباس کرات، کالباس گوشت،کالباس پپرونی، کالباس بوقلمون، کالباس کراکف که دو نوع کراکف ساده و کراکف پنیری می باشد.

برای تولید کالباس از گوشت گاو، بره و گوساله استفاده می‌شود. برخی از انواع کالباس‌ها دارای یک نوع گوشت و بعضی دارای انواع گوشت‌های ترکیبی هستند. معمولاً برای طعم دادن و مزه‌دار کردن کالباس از موادی مانند سیر، خلال بادام، زیتون و پسته استفاده می‌شود.

 

کالباس ها نیز انواع مختلفی دارند مانند :

کالباس مارتادلا

کالباس مرغ

کالباس گوشت

کالباس بیکن گوشت و مرغ

کالباس قارچ و گوشت

کالباس خشک

کالباس لبرکزه اتریشی

کالباس لیونر پسته دار

کالباس پپرونی

کالباس سالامی

 

خرید کالباس ارگانیک و خانگی چه مزایایی دارد؟

  • کالباس های خانگی و دست ساز فاقد مواد مضر از جمله نیترات و نیتریت سدیم می باشد. مصرف زیاد از حد نیترات و نیتریت در مواد غذایی سرطان زا بوده که وجود آنها در مواد غذایی تهدید کننده سلامت انسانها است.
  • در تولید این نوع از محصولات از گوشت و مرغ خالص تازه و مرغوب ترین و سالم ترین مواد اولیه استفاده می گردد تا بهترین کیفیت و طعم را به محصولات ارائه شده بدهد.
  • با توجه به اینکه این محصولات فاقد مواد نگهدارنده بوده لذا مدت زمان نگهداری آنها کوتاه می باشد و شما کالباسی را خرید و مصرف می کنید که به روز تولید شده و کهنه و مانده نمی باشد.
  • استفاده از برخی مواد درون کالباس باعث ایجاد آلرژی و مشکلات گوارشی می گردد گه محصولات ارگانیک فاقد همچین موادی هستند.
  • میزان نمک زیاد موجود در برخی محصولات باعت افزایش فشار خون  و مشکلات قلبی و عروقی می گردد که محصولات خانگی و ارگانیک دارای میزان نمک متعادلی می باشند. 

 

کالباس خانگی ایلیکالا

کالباس های خانگی و دست ساز ایلیکالا از انواع مختلف کالباس  های ذکر شده در بالا بوده و با گوشت و مرغ تازه و سالم و بدون مواد نگهدارنده و افزودنی های غیر مجاز و با کیفیت فوق العاده تهیه و عرضه می گردد. کالباس مرغ و گوشت خانگی، کالباس لیونر خانگی (پسته ای )، کالباس های مارتادلا خانگی، کالباس پپرونی خانگی، کالباس سالامی خانگی، کالباس خشک خانگی و همچنین بیکن های گوشت و مرغ خانگی و کالباس لبرکزه اتریشی خانگی در این فروشگاه برای شما عزیزان قابل عرضه می باشد.

 در فروشگاه محصولات پروتئینی ایلیکالا انواع محصولات پروتئیتی خانگی و دست ساز، انواع کالباس و ژامبون، انواع همبرگر و سس های دست ساز و خانگی با کیفیت و کاملا  بهداشتی و در بسته بندی های متنوع تولید و جهت فروش عرضه میگردد همچنین در این فروشگاه می توانید محصولات پروتئینی برند های نام آشنای صنعت مواد غذایی را نیز با بهترین قیمت و با تضمین کیفیت و سلامت تهیه نمایید