کالباس لبرکزه اتریشی

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین کالباس لبرکزه اتریشی ایلیکالا

 

کالباس لبرکزه یکی از محبوب ترین و لذیذترین کالباس هایی هست که در ایران تولید می گردد. این کالباس اولین بار در کشور اتریش تهیه و تولید گردید و به همین نام نیز شهرت پیدا کرده است . این کالباس در کشور اتریش بیشتر جهت صرف صبحانه مورد استفاده قرار می گیرد

این نوع از کالباس با عطردلنشین شبیه به پیتزا بسیار خوشمزه بوده و طعم خاصی دارد. این کالباس مخلوطی از گوشت مرغ و گوشت تازه گوساله، پنیر گودا، قارچ و فلفل دلمه می باشد که مانند کیک در داخل قالب ودرون فر پخته می شود.

 

کالباس لبرکزه خانگی ایلیکالا

 اگر  تصمیم به خرید بهترین کالباس لبرکزه اتریشی خانگی با بهترین کیفیت در تهران را دارید به شما عزیزان اعلام میکنیم که کالباس های لبرکزه خانگی ایلیکالا با مرغ و با گوشت تازه تهیه شده و از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و بدون استفاده از مواد نگهدارنده و نیتریت تهیه شده و شما عزیزان می توانید با خیال راخت و بدون هیچ نگرانی درخصوص ضررهایی که فست فودها بالاخص کالباس ها دارن از طعم و عطر ویژه محصولات ارگانیک و خانگی فروشگاه محصولات پروتئینی ارگانیک ایلیکالا نهایت لذت رو ببرید و ما همواره تلاش می کنیم که تنوع محصولات خودمان را با بهترین کیفیت و به صورت بهداشتی در بسته بندی های متنوع برای مشتریان گرامی تولید و عرضه نماییم و شما گرامیان با خرید کالباس لبرکزه خانگی ایلیکالا می توانید با خیال آسوده انواع مختلف ساندویچ های سالم  را در منزل برای خانواده و فرزندان تهیه نمایید.