انواع سس دست ساز

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین انواع سس دست ساز و ارگانیک

 

 

معرفی سس های دست ساز ایلیکالا

   سس دست‌ساز یکی از محصولات خوشمزه و محبوب در طبخ است که در بسیاری از غذاها به عنوان نوعی از تندرستی و چاشنی استفاده می‌شود. این سس معمولاً با ترکیبی از مواد مختلفی مانند روغن زیتون، آبلیمو، سیر، فلفل قرمز و ... تهیه می‌شود.

   سس دست‌ساز یکی از بهترین گزینه‌ها برای طعم دهی به غذاهاست، به خصوص در صورتی که از مواد ارگانیک و با کیفیت استفاده شده باشد. علاوه بر طعم دهی، سس ها به عنوان یک روش سالم برای طعم دهی به غذاها محسوب می‌شود، زیرا ما برای تهیه آن از مواد خام و طبیعی استفاده می‌کنیم و از مواد نگهداری شده و شیمیایی استفاده نمی‌کنیم.

   سس یکی از چاشنی های محبوب غذاهاست که در سراسر دنیا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این نوع چاشنی به تنهایی مورد استعمال قرار نمی گیرد و در حقیقت به صورت مایع و یا نیمه جامد برای افزودن طعمی هر چه دلچسب تر و ظاهری زیباتر به غذاها از جمله ساندویچ های سوسیس ، کالباس و همبرگر و همچنین سوخاری های مختلف مانند ناگت و شنیسل مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از سس ها آماده هستند و برخی دیگر را می توان به روش های خانگی تهیه نمود.

 

 

   تفاوت های منطقه ای بسیار زیادی در مورد نحوه انتخاب انواع سس ها وجود دارد و در هر ناحیه افراد با توجه به ذائقه و سلیقه شخصی خود طعم و عطر سس ها را تغییر می دهند. برخی طرفدار سس های تند و فلفلی به همراه سرکه هستند، بعضی ها سس های شیرین و میوه ای را ترجیح می دهند.

نمونه ای از سس های ارگانیک و سالم :

 

 

مایونز

کچاپ 

چیلی تای  

تارتار                

خردل

آلفردو

پستو

گارلیک

و ...

 در فروشگاه محصولات پروتئینی ایلیکالا انواع محصولات پروتئیتی خانگی و دست ساز با کیفیت و کاملا  بهداشتی و در بسته بندی های متنوع تولید و با بهترین قیمت و با تضمین کیفیت و سلامت جهت فروش عرضه میگردد.