انواع ناگت

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین انواع ناگت خانگی و ارگانیک ایلیکالا

 

ناگت مرغ خانگی ایلیکالا

   ناگت مرغ دارای برخی از ویتامین‌های ب و پروتئین می باشد که در کنار یک سالاد سبزیجات و غلات کامل می‌تواند بخشی از یک رژیم‌غذایی سالم و مقوی را تشکیل دهد. ارزش غذایی ناگت مرغ وابسته به تولیدکنندۀ آن می باشد. ناگت‌های آماده و فست‌فودی عاری از مشکل نیستند. شما می‌توانید به راحتی ناگت مرغ دست ساز و خانگی  ایلیکالا را تهیه کنید؛ این باعث می‌شود تا از مصرف مواد افزودنی، نمک و چربی زیاد جلوگیری کنید

  ناگت مرغ از غذاهای فست فودی مورد علاقه خانواده ها و مخصوصاً کودکان هست که تهیه یک ناگت سالم و بدون افزودنی های غیر مجاز و با مواد تازه و ارگانیک مهم ترین دغدغه مادران برای سلامت غذای فرزندانشان بوده که راه حل این مشکل بزرک استفاده از محصولات خانگی و ارگانیک هست.

 در فروشگاه محصولات پروتئینی ایلیکالا انواع محصولات پروتئیتی خانگی و دست ساز از جمله انواع ناگت های لذیذ و خوشمزه با کیفیت و کاملا  بهداشتی و در دو نوع ساده و پنیری تولید و جهت فروش عرضه میگردد همچنین در این فروشگاه می توانید انواع سوخاری های دیگه از جمله فیله سوخاری خانگی، شنیسل خانگی، پاچینی خانگی، میگو سوخاری و میگو تازه  ایلیکالا را نیز با بهترین قیمت و با تضمین کیفیت و سلامت تهیه نمایید.