پرسش های متداول


پرسش های متداول

 

سئوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید:

 

روش ثبت سفارش محصولات چگونه است؟

  برای خرید از فروشگاه ایلیکالا در ابتدا بعد از انتخاب کالای مورد نظر و اضافه کردن آن به سبد خرید،  مراحل خرید اینترنتی را به ترتیب تکمیل نمایید. حتما در زمان ثبت سفارش مربوطه، وزن و نوع و مبلغ نهایی، نام کالای مربوطه را به دقت بررسی و اطمینان حاصل نمایید. پس از آن از طرف تیم پشتیبانی مشتریان ایلیکالا بوسیله پیامک، تایید و ثبت سفارش نهایی به اطلاع شما خواهد رسید.

 

برای ثبت سفارش کالا به کمک نیاز دارم. نحوه برقراری ارتباط چگونه است؟

  تیم پشتیبانی فروشگاه ایلیکالا، از شنبه تا پنج شنبه در زمان ساعات اداری ( از ساعت 9 صبح الی 17:30 عصر)  به صورت تلفنی پاسخگوی شما عزیزان بوده و در صورتی که خارج از این زمان سؤال یا ابهامی درخصوص محصولات و یا ثبت سفارش برای شما پیش آمد از طریق ایمیل و یا تکمیل فرم های مندرج در ذیل محصولات برای ما پیغام بگذارید تا در اولین فرصت  و در روز کاری بعد با شما تماس خواهیم گرفت.

 

آیا امکان لغو سفارش برای شما وجود دارد ؟

  بله، در هر مرحله از ثبت سفارش امکان لغو سفارش برای شما میسر می باشد. ولیکن پس از ثبت محصول مورد نظر و پرداخت وجه آن، می بایستی با تیم پشتیبانی ایلیکالا تماس حاصل نمایید. اگر سفارش شما بسته بندی و ارسال نگردیده باشد ظرف مدت زمان کوتاهی کل وجه شما مسترد خواهد شد. چنانچه سفارش شما بسته بندی شده باشد اما ارسال نشده باشد هزینه بسته بندی از شما کسر و الباقی وجه طی 24 ساعت مسترد خواهد شد ولی با توجه به اینکه محصولات پس از ثبت سفارش و به صورت تازه به تازه تولید و ارسال می گردند، اگر کالای شما ارسال شده باشد امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

 

حداکثر زمانی که یک کالا به دست مشتری میرسد چه قدر است؟                                                

  محصولات عرضه شده در فروشگاه ایلیکالا تولید روز بوده و پس از ثبت سفارش اقدام به تولید، بسته بندی و ارسال محصول می شود و با توجه به اینکه کلیه محصولات فاقد هرگونه افزودنی های غیر مجاز و مواد نگهدارنده می باشد لذا محصول طی مدت زمان 3 الی 4 روز پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه به دست شما خواهد رسید.

 

 نحوه ارتباط با فروشگاه در صورت وجود مشکل و یا عدم دریافت کالا در زمان اعلام شده کدامند؟          

  شما می توانید با شماره پشتیبانی ثبت شده در سایت با ما در تماس باشید و یا از طریق ارسال پیغام در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتساپ و یا تلگرام سوالات خود را مطرح و در اسرع وقت پاسخ مورد نظر خود را دریافت نمایید.

 

 چگونه برای دریافت کالا پس از خرید هماهنگی کنید و سفارش  را رهگیری کنید؟                                    

  پس از نهایی کردن سفارش در پروفایل شخصی شما در قسمت سفارشات، وضعیت های “در حال بارگیری” و یا “ارسال شد” قابل مشاهده خواهد بود. در صورتی که زمان ارسال محصول بیش از زمان تعیین شده بود می توانید با شماره پشتیبانی مندرج در سایت تماس گرفته و وضعیت سفارش خود را پیگیری نمایید.