مایع(مایه ) فلافل خانگی

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

خرید آنلاین مایه(مایع ) فلافل خانگی ایلیکالا 

 

مایع فلافل خانگی و دست ساز

فلافل یکی از غذاهای دوست داشتنی و پرطرفدار بین کودکان و نوجوانان است و جزو یکی از غذاهای سالم و خوشمزه به حساب می آید و دارای پروتئین بالایی است. اصلی ترین ماده استفاده شده در فلافل نخود می باشد که بعنوان یک ماده ی غذایی مغذی باعث میشود که یک فست فود سالم و خوشمزه داشته باشیم.

 

وقتی دنبال یک وعده غذای سالم و همچنین ازران قیمت می گردیم فلافل می تواند همان غذای سالم ؛ ارزان و خوشمزه شما باشد که به سرعت هم آماده می گردد و شما میتوانید آنرا به عناون یک میان وعده جذاب و لذیذ برای کودکان خود سرو کنید.

 

خرید مایع(خمیر ) فلافل

این روزها با توجه به مشغله های فراوان کمتر زمانی برای انجام امور آشپزی باقی میماند و از طرفی دیگر، دردسر های خرید، خیس کردن نخود، ترکیب مواد و ... باعث میشود که زمان زیادی را از ما جهت تهیه مایع فلافل بکند و از طرفی هم ما با توجه به مشغله هایی که داریم زمان کافی برای این کار را نداریم لذا تیم ایلیکالا به کمک شما مادران آمده و سعی آن را دارد که با در نظر گرفتن مسائل بهداشتی، باکیفیت ترین و لذیذترین طعم خوش  فلافل خانگی را شما ایجاد نماید.

بنابراین شما غزیزان میتوانید بعد از مشاهده محصول و قیمت آن، حجم دلخواه خودتان را انتخاب نموده و خریدتان انجام دهید تیم حرفه ای فروشگاه ایلیکالا در کمترین زمان ممکن مواد اولیه تازه تهیه و محصول مورد نظر شما را تازه به تازه تولید و به دست شما خواهد رسانید.

 

شرایط نگهداری مایه فلافل

  ظروفی که محصولات ایلیکالا در آن بسته بندی شده ، به صورت کاملا بهداشتی می باشند. بنابراین شما میتوانید با همان ظروفی که محصول بدستتان می رسد آن را در فریزر نگهداری کرده و هر زمان که خواستید استفاده نمایید..

  فروشگاه محصولات پروتئینی ارگانیک و دست ساز ایلیکالا بعنوان بهترین تولید کننده انواع محصولات خانگی و خوشمزه با تازه ترین و سالم ترین مواد و بدون افزودنی های غیر مجاز و مواد نگهدارنده، اماده ارائه مایع یا به تعبیر دیگر، خمیر فلافل نموده و شما هموطنان عربر میتوانید با این مایع نیمه آماده به راختی و با خیال آسوده از  سالم بودن آن در منزل فلافل خوشمزه تهیه و از طعم واقعی و بی نظیر فلافل دست ساز و خانگی نهایت لذت را ببرید.

 

  شما عزیزان میتوانید نسبت به ثبت سفارش خود در این سایت اقدام و ایلیکالا در کمترین زمان ممکن محصولات مورد نظرتان را بدست شما رسانده و میتوانید وعده های غذایی سالم، خوشمزه و ارگانیک را برای خود و خانواده ی عزیزان تهیه نمایید.