سوسیس بلغاری

تا
تومان
از
تومان
  • مشاهده بر اساس :

 

 

خرید آنلاین سوسیس بلغاری ایلیکالا

 

سوسیس بلغاری چیست؟

  یکی از انواع سوسیس ، سوسیس بلغاری است، برای اولین بار در کشور بلغارستان و براساس عادات غذایی مردم ان کشور تولید و به مصرف رسید. در اصل در تولید اصلی بلغاری آن ، این محصول نوعی سالامی می باشد که اکثراً به صورت خشک‌شده و با طعمی تند بوده و در پوششی به شکل مستطیل ، به صورت حجیم و مسطح تولید می گردد..

در کشور خودمان سوسیس بلغاری را تقریبا به صورت حجیم اما با درصدهای مختلفی از گوشت قرمز تازه مانند گاو، گوساله و یا گوشت مرغ تولید می‌کنند، که می‌توان به انواع گوناگون از جمله  بلغاری گوشت ، بلغاری مرغ و بلغاری مخلوط گوشت و گوشت مرغ و یا گوشت بوقلمون  اشاره نمود.

برای تهیه اکثرسوسیس های بلغاری‌ که در ایران تولید می گردد، از ۵۰ تا ۷۰ درصد گوشت قرمز و ۸۰ درصد گوشت مرغ استفاده می گردد.
خوراک سوسیس بلغاری، ساندویچ بلغاری، پیتزاها و انواع غذاهای ترکیب شده با سوسیس از جمله غذاهایی است که می‌توان با استفاده از این محصول خوشمزه تهیه نمود.

ما در فروشگاه محصولات پروتئینی و ارگانیک ایلیکالا انواع مختلفی از محصولات پروتئیتی خانگی و دست ساز از جمله سوسیس بلغاری دست ساز و خانگی با کیفیت و کاملا  بهداشتی و با گوشت و مرغ تازه تولید و جهت فروش عرضه میگردد همچنین در این فروشگاه می توانید محصولات پروتئینی برند های نام آشنای صنعت مواد غذایی را نیز با بهترین قیمت و با تضمین کیفیت و سلامت تهیه نمایید